Повернутися до звичайного режиму
Підписатися на RSS

/Files/images/134/images (2).jpg

Жити разом і любити одне одного дитина навчається передусім у власній родині. Цього року до сімейного виховання активно долучиться і школа.

За останні десять років соціально-економічні умови життя української сім’ї значно погіршилися. Низька народжуваність, зростання випадків насильства в родині,значна кількість розлучень і неповних сімей– такими є сумні реалії сучасної України. На жаль, до спільного життя і батьківства молоді люди часто бувають не готовими. Більше половини опитаних сімейних пар вважають, що не мають необхідних психолого-педагогічних знань. А старі методи виховання вже не працюють. Часто батьки не можуть налагодити контакт із власною дитиною. Крім того– мало часу приділяють її вихованню.

Школа не може стояти осторонь цієї проблеми. Адже в навчальних закладах дають не лише знання з конкретних предметів, а й готують дитину до успішного дорослого життя. Нещодавно Інститут інноваційних технологій і змісту освіти розробив Концепцію сімейного виховання дітей і молоді «Щаслива родина». Минулого року вона пройшла громадське обговорення і була схвалена вченою радою інституту. В Концепції– основні положення щодо підготовки молоді до щасливого подружнього життя та формування відповідального батьківства. Документ також передбачає психолого-педагогічну просвіту батьків і їх активне залучення до роботи з дітьми в школі, створення сімейних клубів.

КОНЦЕПЦІЯ СІМЕЙНОГО ВИХОВАННЯ В СИСТЕМІ ОСВІТИ УКРАЇНИ "ЩАСЛИВА РОДИНА"

ПЛАН ЗАХОДІВ СІМЕЙНОГО ВИХОВАННЯ В СИСТЕМІ ОСВІТИ УКРАЇНИ "ЩАСЛИВА РОДИНА" НА 2012-2021 РОКИ У КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ "ШКОЛА-ІНТЕРНАТ №14 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"