Положення про вибори Лідера школи

І. Загальні положення:

1. Лідер школи обирається учнями школи на основі загального вільного і прямого виборчого права шляхом голосування строком на 1навчальний рік.

2. Виборчий процес здійснюється на засадах вільного і рівноправного висування кандидатів у Лідери школи.

3. Участь учнів у виборах Лідера школи є добровільною. Ніхто не може бути примушений до участі або не участі у виборах.

4. Вибори Лідера школи є загальними і право обирати мають учні школи, яким на день виборів виповнилось 10 років (з 5 класу)

5. Президентом школи може бути обраний учень школи, який на день проведення виборів досяг 13-14 років, і є учнем школи, одна й та сама особа не може бути Лідером більш як 2 строки підряд.

6. Вибори Лідера школи є рівними, учні школи беруть участь у виборах на рівних засадах, кожний виборець має 1 голос.

7. Лідер школи обирається безпосередньо виборцями.

8. Право висування кандидата в Лідери школи має кожен класний колектив, клас може висувати кілька кандидатів у Лідери.

II. Організація та проведення виборів:

1. Для проведення голосування і підрахування голосів на виборах Лідера школи створюється виборча комісія.

2. Склад виборчої комісії:

· Заступник директора з ВР;

· Педагог організатор;

· Шкільний психолог.

3. Виборча комісія:

- складає списки виборів;

- організовує зустрічі кандидатів з виборцями;

- встановлює форму виборчого бюлетеня;

- проводить реєстрацію кандидатів у Лідери;

- організовує на виборчій дільниці голосування;

- проводить підрахунок голосів;

- складає протокол про підсумки голосування.