Шановні учасники освітнього процесу!

Шановні батьки, зверніть увагу на те, що освітній процес під час дистанційного навчання в школі сплановано відповідно до листа МОН України від 02.11.2020 № 1/9-609 «Щодо організації дистанційного навчання»;Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної освіти,затвердженого наказом МОН України від 08.09.2020 №1115 проходить синхронно і асинхронно:

- уроки-конференції для учнів 5-9 класів проходять синхронно на платформі ZOOM за розкладом;

- завдання для самостійного опрацювання, контрольних, практичних, лабораторних робіт вчителі - предметники розміщують на сайті школи або в класах Viber та Telegram каналах;

- з метою розвантаження учнів пропонують перегляд наукових, художніх фільмів, презентацій, майстер-класів за посиланням на YouTube каналі;

- класні керівники про уроки-конференції і завдання в групах інформують учнів та батьків щоденно.

- для учнів 1-4 класів подовжено термін зимових канікул.