Зарахування дітей відбувається у відповідності до положень Закону України «Про повну загальну середню освіту» та згідно з «Правилами зарахування учнів до закладу освіти, а саме:

1. Вступ до 1-го класу буде здійснюватися відповідно до рекомендацій щодо зарахування дітей до 1-го класу закладів загальної середньої освітив умовах воєнного часу.

2. Додатковий прийом учнів до ліцею в 5-й клас буде здійснюватися на конкурсних засадах, якщо кількість заяв перевищить кількість вільних місць.

3. Зарахування на вільні місця до 6 ‒ 9 класів відбувається за результатами конкурсного відбору, якщо кількість заяв перевищить кількість вільних місць.

4. Додатковий прийом учнів до ліцею в 10-ий профільний клас буде проводитися за наявності вільних місць за результатами конкурсного відбору, якщо кількість заяв перевищить кількість вільних місць.