Міжнародний день толерантності

Толерантність - це мистецтво жити з іншими людьми та іншими ідеями. Кофі Аннан

Міжнародній День Толерантності відзначається 16 листопада в усіх країнах світу. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО, проголошеному в Декларації принципів терпимості. У цій декларації йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхньої віри, етнічної належності чи кольору шкіри. Навчання починається з дітей, яких варто вчити не просто бути «такими як всі», а, поважаючи інших, висловлювати свою точку зору та відстоювати власну позицію.

Щороку у нашій школі проводиться Міжнародний День Толерантності. З самого ранку учні зустрічали усіх з добрими посмішками, щирими обіймами та теплими побажаннями гарного дня. На виховних годинах учні виготовляли квітку толерантності, брали участь у міні квесті «Знайди посмішку», вивчали правила толерантної поведінки на уроках, розбирали різні ситуації під назвою «Я - толерантний!».

Цей день направлений на поглиблення знань учнів про поняття «толерантність», розумінню толерантності як одного із найнеобхідніших принципів людського буття, вміння виявляти толерантність до думок, поглядів, поведінки інших людей, набуття навичок толерантної поведінки і вмінь висловлювати власну думку та власну позицію, розвитку комунікативної культури спілкування і взаєморозуміння, виховування почуттів поваги один до одного.