2018/2019 навчальний рік

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

В.о. директора КЗ «Школа-інтернат №14»

А.К. Тимченко

РІЧНИЙ ПЛАН РОБОТИ
бібліотеки КЗ «Школа-інтернат №14»
м. Харкова
на 2018/2019 навчальний рік

І. Основні показники діяльності бібліотеки

№№ ппПоказники роботиПлан на 2017/2018 н.р..Виконання плану в 2017/2018 н.р.План на 2018/2019 н.р..
1Читачів всього,172164160
з них: - учнів141133130
- вчителів, вихователів252625
- інших655
2Книговидача всього445044454440
у т.ч.- по підручникам - художня література2070 23802065 23842070 2385
3Відвідувань205520502055
4Кількість масових заходів131313
13Книжкових виставок: -нових надходжень -тематичних -постійно діючих -Календар пам’ятних дат35 2 16 8 937 2 18 8 935 2 16 8 9
6Інформаційна робота: -дні інформації -тематичні тижні -бібліотечні уроки -огляди літератури, бесіди1 1 18 1251 1 18 1251 1 18 125
7Довідково-бібліографічна робота: -довідки адресні та тематичні -списки нових надходжень -тематичні списки -інформаційні бюлетені230 5 6 2227 5 6 2230 5 6 2
8Фонд: -підручників369136673492
-художньої літератури134401286512205
-газет та журналів344326344
-аудіовізуальні документи та електронні видання101010
9Книгозабезпеченість787872
10Обертаність основного книжного фонду (без урахування підручників)0,170,180,19
11Надходження фонду: - підручники360312378
- художня та галузєва література404540
- газет та журналів563856
12Списання: -підручників695731553
-художньої літератури10001582700
-газет та журналів565620

ІІ. Формування бібліотечного ресурсу. Робота з фондом підручників.

Робота по збереженню бібліотечних фондів.

№ п/пЗміст роботиОдиниця облікуТермін виконанняВиконавецьВідмітка про виконання
123456
1.Комплектування документів на всіх видах носіїв інформації: -оформлення замовлень на придбання підручників;груденьНікітіна
-оформлення передплати;листопад"